NASIL OYNANIR?

Ninja Ltd. Şti

Ninja Ltd. Şti oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Ninja Ltd. Şti oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Ninja Ltd. ŞtiLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Ninja Ltd. Şti

Açıklama:

Ninja Ltd. Şti'nin başında olan küçük ninja, çok önemli bir kitap rulosunu kayıp etmiş. Onu bulması için ona yardım edermisin? Iyiki o çok kıvrak biri ve çok yükseğe zıplayabiliyor, yani senin yardımın ile bunu kesinlikle başaracaktır!

Kontroller:

Zıplamak için tıkla (bir duvardan diğerinede). Daha yükseğe zıplamak istiyorsan sol mouse tuşunu basılı tut.

Kapat