Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Üç panda 2

"Üç panda 2" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Üç panda 2 oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Üç panda 2Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Üç panda 2

Açıklama:

Bu oyun eğlenceli oyun başrolde uzun, şişman ve küçük pandanın olduğu "Üç panda" oyunun devamı. Bu arkadaşlar ayrılmaz ve her zaman beraber engelleri aşmak için ve birlikte çalışmak için yola çıkarlar. Yani tüm pandaların birlikte gelmeleri önemli, aksi takdirde bir sonraki seviyeye gidemezsin. Bu bölümde gecedir ve pandalar eve doğru yoldadır. Sen onları doğru yola yönlendirip sorun yaşamamalarını sağlarmısın? Onlara yardımcı olabilmek için ipuçları ara, ışığa doğru!

Kontroller:

Bu oyunu mouse ile oynuyorsun. Oynamaya başladığında, önce bir eğitimden geçiyorsun ve orda imkanları ve herşeyin nasıl kullanılması gerektiğini öğreniyorsun. Bir tırtıl mesela aktive edildiği anda bir zıplama yastığı olarak kullanılabilinir. Böylece üstüne zıplayan panda daha yüksekte olan bir platforma zıplayabilir.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat