NASIL OYNANIR?

Aldatıcı Dünya

Aldatıcı Dünya oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Aldatıcı Dünya oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Aldatıcı DünyaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Aldatıcı Dünya

Açıklama:

Bu oyunda hiç birşey göründüğü gibi deyildir. Oyun zaten aldatıcı açıklamalar ile başlıyor. Bu açıklamaların sana yardım edeceğinimi sanıyorun: sanma,inanma! Fakat ara sıra bir ipucu içerirler, onun için açıklamaları çok iyi oku. Oyunda yapman gereken nasıl hareket edeceğini zıplayacağını ve neleri toplayıp ıskalayacağın öğrenmek. Denemeler ile bol şans!

Kontroller:

WASD tuşlarını kullanarak hareket et, J tuşu ile zıpla ve K tuşu ile ateş et.

Kapat