NASIL OYNANIR?

Alis'i harikalar diyarında ara

Alis'i harikalar diyarında ara oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Alis'i harikalar diyarında ara oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Alis'i harikalar diyarında araLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Alis'i harikalar diyarında ara

Açıklama:

Bu masal oyununu Alis ile oyna. Alis harikalar diyarında 1865 senesinde Lewis Carroll tarafından yazılmış bir hikaye. Alis ablası ile bir gölün kıyısında oturuyor. Koşup ve konuşan bir beyaz tavşan gördüğünde Alis hayvanı tavşan deliğine kadar takip eder. Alis tünelin içine düşer ve uzun bir düşüşten sonra kendini garip Harikalar diyarında bulur. Harikalar diyarındaki yolculuğunda garip şeyler görür, mesela bir cheshire kedisi, mart tavşanı ve acımasız kupa valesi ile kafa karıştırıcı konuşmaları olur. Sonunda Alis uyanır ve hepsi bir rüya olduğunu anlar. Oyunda hikayenin nasıl devam ettiğini oku ve resimler arasındaki tüm farkları bul. Üç oyun seçenekleri arasından seçim yapabilirsin: kolay, orta ve zor.

Kontroller:

Bu fark bulma oyununu faren ile oyna.

Kapat