NASIL OYNANIR?

Arama resmi Cadılar Bayramı

Arama resmi Cadılar Bayramı oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Arama resmi Cadılar Bayramı oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Arama resmi Cadılar BayramıLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Arama resmi Cadılar Bayramı

Açıklama:

Resimlerdeki farkları bul, ilk bakışta birbirlerine benzerler ama yinede farklılardır. Resimlerde cadılar, kabaklar, kediler ve hayaletler görebilirsin. Cadılar bayramı denince bunlar aklına gelmesi lazım. Cadılar bayramı Azizler Gecesinde kutlanır. Bu günde okullar kabaklar ile süslenir ve lunaparklarda özel perili evler yapılır. Çocuklar bu gece üstlerini değistirir ve seker toplamak icin evleri dolaşırlar. Resimlerdeki farkları bulurmusun?

Kontroller:

Fareni kullanarak bu Cadılar Bayramı oyununu oyna.

Kapat