NASIL OYNANIR?

Asteroids

Asteroids oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Asteroids oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

AsteroidsLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Asteroids

Açıklama:

Oyun dünyasında Asteroit tam bir klasik oyundur! Asteroitleri ve uçan tabakaları yok etmek için üçgen bir uzay gemisini kullanıyorsun. Bunu onlara ateş ederek yap. Fakat dikkat et asteroitler veya uçan tabakalar tarafından kendin vurulma, yoksa bu sonun olur demektir. Vurduğun asteroitler kendilerini daha küçük parçalara ayırırlar, ve bunlar daha hızlı davranır ve bunları vurmak zordur. Fakat bundan dolayı daha fazla puan kazandırırlar. Arada bir uçan tabakalar gözükür: küçük olanları özellikle sana ateş eder, büyükleri körlemesine her yöne ateş ederler.

Kontroller:

Yön tuşlarını kullanrak hareket et ve üst yön tuşu ile ateş et.

Kapat