NASIL OYNANIR?

Ayna ayna

Ayna ayna oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Ayna ayna oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Ayna aynaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Ayna ayna

Açıklama:

Bu adama yardım ederek ayna dolu bir krallıkda devam etmesini sağlayabilirmisin? Oyundaki amacımız anahtarları toplayarak kapıları açmakdır. Bir aynaya denk geldiğinde onun içinden yeni bir dünyaya girer: yani aslında bu bir sevi içinde seviyedir. Amacına ulaşmak için sen ona yardım edermisin?

Kontroller:

Sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak hareket et. Zıplamak için üst yön tuşunu kullan. Eğer yön tuşunu basılı tutarsan, dahada yükseye zıplarsın. Boşluk tuşuna basarak kapıdan içeriye geçebilirsin.

Kapat