NASIL OYNANIR?

Balo Sınıfı

Balo Sınıfı oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Balo Sınıfı oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Balo SınıfıLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Balo Sınıfı

Açıklama:

Üç kız harika bale ayakkabıları üzerinde dönüyorlar. Hafifçe dans pisti üzerinde adeta uçuyorlar. Seyirci gösteriye zevkle bakıyor ve sen bu balerinlerin nasıl giyineceklerini seçebilirsin. Saçlarını uzun ör yada saçlarını kısa ve pembe yap? Bu klasik gösteride danscılar kuğu tüyü ile donatılmış taç ile mi yoksa koyu bir bale elbisesi ile mi dans edecekler? Bale işinden anlıyormusun göster bakalım! En güzel bale gösteri resimini arkadaşlarına gönderirmisin?

Kontroller:

Fareni kullanarak bu moda oyununu oyna.

Kapat