NASIL OYNANIR?

Barbie kızları için Moda

Barbie kızları için Moda oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Barbie kızları için Moda oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Barbie kızları için ModaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Barbie kızları için Moda

Açıklama:

Barbie modayı çok seven bir kız. Yazın ona çok sayıda bikiniler seçtik. Fakat onları giymek için hava daha çok soğuk. Sonbahar yaklaştı ve Barbie kızı onu sıçak tutacak bir kazak ve güzel çizmeler istiyor. Barbie'nin arkasındaki dolaplarda ara. Dolabı gerçekten çok büyük. Senin beyendiğin gibi onu giyindirebilirsin. Daha sona arkaplanı seçebilir ve istediğin eşyalarla süsleyebilirsin. Mesela bir bisiklet veya bir köpek ile. Daha sonra bu resmi çıkartabilirsin veya birşey değiştirmek için geri gidebilirsin. Bu oyunu 5-seviyeli oynamayıda seçebilirsin. Burada verilen süre içerisinde örneğin aynısını yapman gerekiyor.

Kontroller:

Fareni kullanarak bu giydirme oyununu kullan.

Kapat