NASIL OYNANIR?

Barbie'nin Masalı

Barbie'nin Masalı oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Barbie'nin Masalı oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Barbie'nin MasalıLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Barbie'nin Masalı

Açıklama:

Barbie bir prenses. Dışarı çok çıkmak istiyor, fakat tabikide prenses gibide görünmek istiyor. Bunun için senin onu muhteşem bir şekilde giydirmeni bekliyor. Değişik kıyafetlerden, ayakkabılardan ve taçlardan seçebilirsin. Daha sonra oyundaki diğer seviyeye geç ve Prenses Barbie'ye güzel bir arkaplanı seç. Oraya uyacak dekorlarda beyen. Bu dekorları büyültebilir ve küçültebilir, ve daha sonra istediğin yere koyabilirsin.

Kontroller:

Fareni kullanrak bu prenses Barbie giydirme oyununu oyna.

Kapat