NASIL OYNANIR?

Bebek banyoda oynuyor

Bebek banyoda oynuyor oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Bebek banyoda oynuyor oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Bebek banyoda oynuyorLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Bebek banyoda oynuyor

Açıklama:

Bak ne kadar güzel bir bebek. Eminim ona bakmak istersin! Bebeğinin nasıl görünmesini istersin? Sarı saçmı yoksa perçemmi olsun? Mavi göz ve acık ten rengi mi yoksa kahverengi göz rengi ve koyu ten rengimi? En güzel bebeği seçtikten sonra sıra banyo yaptırmakta. Bol köpükler ile bebeği yıkayıp duşa sokacaksın. Bundan sonra bebeğin yemek yiyip oynuyacak. Bebeğin ile en güzel anların resimini çek!

Kontroller:

Bu bakım oyununu oynaak için fareni kullan.

Kapat