NASIL OYNANIR?

Bebek dolusu bir ev

Bebek dolusu bir ev oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Bebek dolusu bir ev oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Bebek dolusu bir evLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Bebek dolusu bir ev

Açıklama:

Buraya bak! Sakince uyuyan bir bebek ve oyun oynayan bir başka bebek. Aman, şurada bir bebek ağlıyor: oda çocuk yuvasında olabiliyor. Bu oyunda çok sayıda bebekler arasından seçebilirsin. Onlara bir kaygan veya bir kum havuzu veya daha başka şeyler ver. Eğlenebilecek ve öğretici oyuncaklar ver. Tabikide bu miniklere dikkat edecek bakıcılarında olmaları gerekiyor. Çocuk yuvasını çok güzel bir şekilde düzenleyebilirmisin? Bu miniklerin keyifleri yerinde olacağını düşünüyorum.

Kontroller:

Bu bebek oyununu faren ile oyna.

Kapat