NASIL OYNANIR?

Bebek içın kış zamanı

Bebek içın kış zamanı oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Bebek içın kış zamanı oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Bebek içın kış zamanıLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Bebek içın kış zamanı

Açıklama:

Dışarısı kar yağdı için bembeyaz. Bebekler demin öğle uykularından uyandılar ve şimdi dışarı çıkıp temiz hava alma zamanı. Belki onlarla başka çocukların yaptığı kardan adama bakacaksın. Böyle birşey çocuklar önceden hiç görmediler. Bu üçlüyü sıcak giydir: Seçenek bol! Bu, bir Primavita oyunudur.

Kontroller:

Bu çocuk oyununu oynamak için fareni kullan.

Kapat