NASIL OYNANIR?

Ben's Gold Mine

Ben's Gold Mine oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Ben's Gold Mine oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Ben's Gold MineLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Ben's Gold Mine

Açıklama:

Ben hayarı boyunca altın madeninde mücadele etmis yaşlı, ama tecrubeli bir madencidir. Kazmaya devam ediyor, ve aramakdan vaz geçmiyor, ama sonuç hüsran, ama arada bir şansı oluyor. Ama bügün en şanslı günü, kazmaya başladığında küreyi altın madeninin tam ortasına vuruyor! Toprağın altı altın dolu, Ben mutlulukdan uçmak istiyor. Fakat buna zamanı yok: hemen işe koyulmak istiyor, böyle bir şans hayatında birkes gelir. Ben'e altın araması ile ona yardım edermisin? Doğru yatırımlar yaparak bu altınmadeninden en iyi sonucu çıkar. Daha üst seviyelerde altını yerden çıkarmak için hangi malzemeleri kullanacağın ve kimlerden yardım isteyeceğin çok önemli.

Kontroller:

Bu altın avcısı oyunu faren ile oynanır.

Kapat