NASIL OYNANIR?

Beraber Noel Kutlamak

Beraber Noel Kutlamak oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Beraber Noel Kutlamak oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Beraber Noel KutlamakLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Beraber Noel Kutlamak

Açıklama:

Noel yaklaşıyor ve Tessa, Tom, Eva ve Bob noel günlerini beraber geçirecekler. Hazırlıklar tam gaz devam ediyor: evi süslemek, lezzetli yemekler yapmak ve daha farklı yapacakları şeyler için planlar yapıyorlar. Tek şeyi unuttular oda kıyafetleri! Ve noel ile kim en eğlenceli kıyafetlerini giymek istemeski? Senin için güzel bir mücadele: bu her dört arkadaş (iki erkek iki kız) için en güzel saç modellerini, elbiseleri, makyajı ve aklına gelenleri seç. Böylece senin beyendiğin ve onlara en iyi uyacak olan şeyleri seçebilirsin! Bu eğlenceli giydirme oyununu Facebook 'da paylaşmayı unutma, böylece arkadaşlarında bu oyunu oynaya bilirler!

Kontroller:

Fareni kullanarak bu eğlenceli noel-giydirme oyununu oyna.

Kapat