NASIL OYNANIR?

Bizim köpeğimiz

Bizim köpeğimiz oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Bizim köpeğimiz oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Bizim köpeğimizLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Bizim köpeğimiz

Açıklama:

Bu hayvan-oyununda köpekler ile dolusu bir evi düzenliyeceksin. Köpeklere sıcak bir sepet seç ve bebeyi onlarla oynat. Köpekleri dışarıda çıkartabilirsin. Bebekde çocuk arabası ile annesi ve babasıyla çıkacak. Köpekler dışarda bolca koşabilir ve birbirleriyle eğlenebilirler. Tüm köpekler ile eğlen! Ve hatta noel olduğu içinde evini noel süslemeleri ve ışıklar ile süsle, tam bir noel havası!

Kontroller:

Bu hayvan-oyunu faren ile oynanır.

Kapat