NASIL OYNANIR?

Bombalar Koymak

Bombalar Koymak oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Bombalar Koymak oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Bombalar KoymakLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Bombalar Koymak

Açıklama:

Labirentte kapalı kaldınız ve elinizde sadece bombalar var. Birini koyun ve oradan çıkmaya çalışın. İşi doğru yaptığınız takdirde tüm düşmanlarınız ölür. Bunu oyun zamanı içerisinde başarırsanız, diğer seviyeye geçebilirsiniz. Yolunuza çıkan para, çizme, kalkanları vs. toplamayı unutmayın, bunlar her zaman size lazım olabilir. Bazen kutuların altında gizli kalmış da olabilirler. Eğer vurulursanız ve hızlı davranırsanız, kendinizi yangın söndürücü ile söndürebilirsiniz.

Kontroller:

'Boşluk' tuşu ile bombayı koyun, 'Ctrl' tuşu ile yangın söndürücüyü alın. Yön tuşları ile labirentte hareket edebilirsiniz.

Kapat