NASIL OYNANIR?

Button shooter

Button shooter oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Button shooter oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Button shooterLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Button shooter

Açıklama:

En az üç aynı şekil düğme yaparak onları yok edebileceğin eğlenceli bir oyun. Düğmeleri fırlat, ve aynı renkde olan başka bir düğmenin yanına gelmesini sağla. Düğmelerin pencerenin alt kısmına ulaşmamasını sağla! Yoksa bu seviye ile yeniden başlamak zorunda kalırsın. Nekadar fazla düğme yok edebilirsin sağ alandaki metre okadar dolar! Tüm çarpanlara değmeye çalış: bunlar sana yüksek bonus puan kazandırı. Bu oyunda bonus puan kazanabileceğin iki bonus ataması vardır: ilk minik oyunda sağ tarafdan düğmeler oyun alanına doğru zıplayarak gelirler. Burada aynı düğmelere karşı fırlatmaya çalış ve böylece ekstra yüksek skor elde et. İkinci minik oyunda prensesi kurtarmak için etrafını kaplayan düğmelere bomba fırlatacaksın. Toplamda yirmi adet zorlu seviyelerde oyun oynayabilirsin! Yüksek skorunu kaydederek arkadaşlarını davet et ve bu oyunu Facebook sayfanda paylaş, böylece arkadaşlarında bu eğlenceli oyunu oynayabilsinler!

Kontroller:

Farenin ucu ile hedef al; düğmeyi fırlatmak için tıkla.

Kapat