NASIL OYNANIR?

Buz kızı Barbie

Buz kızı Barbie oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Buz kızı Barbie oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Buz kızı BarbieLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Buz kızı Barbie

Açıklama:

Buz kızı Barbie dışarsının soğuk olduğunu biliyor. Hatta belkide kar yağacak! Onun için senin ona kalın elbiseler seçmeni istiyor. Seçebileceğin çok güzel ceketler ve ayakkabılar, pantalonlar ve çizmeler var. Oyundaki diğer sayfaya geçerek Buz kızı Barbie 'ye güzel bir arka plan resmi seç. Tabi orayada güzel ve uyan kış dekorasyonları seç. Bu dekorasyonları büyültüp küçültebilirsin ve istediğin yere koyabilirsin.

Kontroller:

Bu Barbie-giydirme oyunu faren ile oynanır.

Kapat