NASIL OYNANIR?

Christmas Pacxon

Christmas Pacxon oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Christmas Pacxon oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Christmas PacxonLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Christmas Pacxon

Açıklama:

Noel Babanın diğer seviyeye geçebilmesi için ona yardım et ve ormanları fidele. Etrafda kıstırması ve onlardan kaçması gereken canavarlar yürüyor. Güvenli bölgene geçemeden canavarlar çizgiyi geçerse, bir can kaybedersin. Çizdiğin çizginin üzerinden geçemessin, yoksa oyuna yeniden başlamak zorunda kalırsın. Bazi nesnelerin üzerinden geçerek o şeyler sana yardım edebilir: kardanadamı, canavarları yavaşlatır; bir kızak, hızını biran için hızlandırır, bir saat, fazla zaman kazanırsın, bir buz parçası, biran için canavarları dondurur. '1 up' üzerinden geçtiğinde ekstra can kazanırsın.

Kontroller:

Yön tuşları ile oyna.

Kapat