NASIL OYNANIR?

Denizdeki Gizem

Denizdeki Gizem oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Denizdeki Gizem oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Denizdeki GizemLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Denizdeki Gizem

Açıklama:

Denizin derinliklerinde hazineler saklıdır. Gemi kalıntılarının içlerinde ve kayaların aralarında muhteşem nesneler arayacaksın. Sihirli lambalar, eski paralar, atlın bileklikler ve değerli taşlar. Bu oyundaki balıkcı tüm dünyayı geziyor. Ona yolculuğu ile eşlik et ve her seviyede yeterince hazıne toplaki diğer seviyeye geç.

Kontroller:

Fareni kullanarak bu hazine avcısı oyununu oyna.

Kapat