NASIL OYNANIR?

Digging for Gold

Digging for Gold oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Digging for Gold oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Digging for GoldLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Digging for Gold

Açıklama:

John, eski, tecrubeli bir define arayıcısı, hayatı boyunca vahşı batıda elinden geldiğini yapıyor. Kazıyor ve kazıyor ama gerçek bir define arayıcısı gibi pes etmiyor. Köpeyi Bobby çoğu zaman birşey bulamıyorlar fakat arada şanslı oluyorlar. Fakat bugün neoldu öyle bugün onların en şanslı günü! Bobby bir define haritası bulmuş, içinde nerede altın gömüldüğü onaltı işaret noktası yazıyor. Define arayıcısı hemen işe koyulmak istiyor çünki böyle günler insan hayatında fazla rastlanmaz. Onlara yardım ederek çok altın toplarmısın? Bu altın madeninde doğru malzemeye yatırım yaparak ve en doğru yardımı isteyerek çok para kazan. Bol şans!

Kontroller:

Bu altın arama-oyunu faren ile oynanır.

Kapat