NASIL OYNANIR?

Doğum günü pastam

Doğum günü pastam oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Doğum günü pastam oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Doğum günü pastamLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Doğum günü pastam

Açıklama:

İyiki doğdun iyiki doğdun iyiki doğdun sen! Tabikide dğum günü olan ısmarlar! Elinden geldiğini yap ve en lezzetli pastayı yap. Çok farklı formlar ve tatlardan seçebilirsin. Farklı farklı pasta dekorasyonlarındanda seçebilirsin: örneğin, gerçek bir kanatlı Barbi. Böylece misafirlere lezzetli bir pasta verirsin ve eğlence herkes için başlar.

Kontroller:

Fareni kullanarak bu dekorasyon oyununu oyna.

Kapat