NASIL OYNANIR?

Dora dışarıda oynuyor

Dora dışarıda oynuyor oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Dora dışarıda oynuyor oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Dora dışarıda oynuyorLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Dora dışarıda oynuyor

Açıklama:

Dora kızı dışarıya çıkmak istiyor. Uzun ve soğuk bir kışdan sonra iyiki bahar geldi! Dısarda güneş parlıyor ve tavşanlar etrafında zıplıyorlar. Kelebekler havada uçuşuyr. Dora için güzel kıyafetler ve makyaj seç. Bahçesini güzel bir şekilde düzenle ve daha sonra güzel bir resim çek. Farklı giydirme eşyaları yanı sıra oyunda başarılarda saklıdır. Bunların hepsini ara! Dora-oyunu ile bol eğlenceler.

Kontroller:

Bu Dora oyununu faren ile oyna.

Kapat