NASIL OYNANIR?

Dora'ya Moda

Dora'ya Moda oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Dora'ya Moda oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Dora'ya ModaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Dora'ya Moda

Açıklama:

Dışarısının soğuk olduğunu Dora biliyor. Hatta okadar soğukki kar bile yağabilir! Şimdiki giydiği elbiseler ile dışarı çıkamaz, senin ona kalın elbiseler giydirmeni bekliyor. Değişik ceketlerden, pantalonlardan, ayakkabılarda ve çizmelerden seçebilirsin. Oyunda diğer sayfaya atla ve orada güzel bir arkaplanı seç. Daha sonra uyacak kış dekorasyonları seç. Bunları küçültebilir ve büyütebilir ve istediğin yere koyabilirsin.

Kontroller:

Bu Dora-giydirme oyunu faren ile oynanır.

Kapat