NASIL OYNANIR?

Düğün için Pasta

Düğün için Pasta oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Düğün için Pasta oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Düğün için PastaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Düğün için Pasta

Açıklama:

Ve gelin ile damat geliyorlar. Tüm misafirler onları tebrik etmeye geliyorlar ve ondan sonra pasta zamanı. Evet, tüm misafirler pastanın nasıl görüneceğini ve tadı nasıl olacağını çok merak ediyorlar. Bugün pastacı sensin. Yapacağın pasta ile misafirleri şaşırtabilecekmisin merak ediyorum. Bunu başarabileceğini düşünüyorum. Bu pasta oyununda süper bir pasta yapabilmek için yeterince olanak var.

Kontroller:

Bu pasta oyununu faren ile oyna.

Kapat