NASIL OYNANIR?

Elite Forces Clone Wars

Elite Forces Clone Wars oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Elite Forces Clone Wars oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Elite Forces Clone WarsLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Elite Forces Clone Wars

Açıklama:

Hordes klonları düşmana göndererek düşmanı yenmeye çalış. Burada amacımız düşman barakaları ele geçirmek. Sen mavi ekibin bir üyesisin, düşman askerlerin rengi yeşil veya kırmızı. Gri renkdeki olan barakalar normal barakalardır, bunlardan saldırı bekleme. Nekadar çok barakaları ele geçirirsen ve nekadar büyük olurlarsa senin askeri birliğin okadar çok olur. Farenin ucunu sürüklüyerek bir kaç barakayı birkeredede ele geçirebilirsin. Böylelikle kendi devletini geri kazanabilirsin!

Kontroller:

Fareni kullanarak barakları seç, ve Ctrl tuşunu kullanarak ekle veya kaldır.

Kapat