NASIL OYNANIR?

Elite Forces Pakistan

Elite Forces Pakistan oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Elite Forces Pakistan oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Elite Forces PakistanLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Elite Forces Pakistan

Açıklama:

Pakistanda görev alan elit komando timlerinin bir üyesisin ve göreviniz teröristler izlerini bulmak. Thug, Mage veya Johns olarak savaşabilirsin. Silahları topla ve mayınlara dikkat et! Onların üzerinden zıplaman gerekiyor. Teröristler tabikide sana ve asker arkadaşlarına direniyor, ve sizlere ateş ediyorlar. Zıplayarak veya bir mağaraya saklanarak onların kurşunlarından kaçmaya çalış

Kontroller:

Yön tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanarak hareket et. Boşluk veya 0 tuşuna tıklayarak zıpla.

Kapat