NASIL OYNANIR?

En lezzetli pizzam

En lezzetli pizzam oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!En lezzetli pizzam oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

En lezzetli pizzamLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

En lezzetli pizzam

Açıklama:

Bu dükkan oyununda müşterilerin pizzalarını sipariş vermeye geliyorlar. Senin görevin bu sipariş edilmiş pizzaları hazırlamak. Eğer bunu iyi yaparsan, müşterilerin memnun olur ve diğer seviyeye geçersin. Eğer müşterilerin pizzaları beyenirlerse geri gelirler ve pizza dükkanın iyi kazandıran bir işletme olur. Pizzaları yapman ile bol eğlenceler!

Kontroller:

Bu pizza oyununu faren ile oyna.

Kapat