NASIL OYNANIR?

Eudyptes Rocketflight

Eudyptes Rocketflight oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Eudyptes Rocketflight oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Eudyptes RocketflightLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Eudyptes Rocketflight

Açıklama:

Süper penguene uçması ile yardım et! Çok yüksekden uçmamasını sağla yoksa buz mağarasının tavanına çarpar. Fakat çok alçak uçmamasınıda sağla yoksa buz gibi suya düşer. Uçus esnasında hava bulunan buz parçalarını ıskala. Fakat benzin parçalarını toplaması lağzım, böylece uçarken yeterince benzini olması lağzım. Ona yardım ederek en uzağa doğru ucurmaya çalış!

Kontroller:

Sol fare tuşunu basılı tutarak pengueni yükselt, ve fare tuşunu bırakarak pengueni indir.

Kapat