NASIL OYNANIR?

Favori saç modelim 3

Favori saç modelim 3 oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Favori saç modelim 3 oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Favori saç modelim 3Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Favori saç modelim 3

Açıklama:

Kuaför oyunları serilerine yeni bir oyun daha ekledik! Bu üçüncü bölümde deniz kenarındaki bir kuaför salonunu işleteceksin. Tüm tatil yapanlar yaz modeli için sana geliyorlar. Saçları kesmek, kıvırcık yapmak ve boyamak ile nekadar iyi olduğunu onlara göster. Sakal ve bıyıklar ile de uğraş. İşte bu kuaförler için çok havalı. En iyisi olduğunu kanıtla!

Kontroller:

Fareni kullanarak bu kuaför oyununu oyna.

Kapat