NASIL OYNANIR?

Gezmek ve Moda

Gezmek ve Moda oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Gezmek ve Moda oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Gezmek ve ModaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Gezmek ve Moda

Açıklama:

Bu dört arkadaş geziye çıkmayı neredeyse bekliyemiyor. Hafta sonu yaklaşıyor ve eğlenmek istiyorlar! Akşam eğlencesi için doğru kıyafetleri giymelerini sağla. Kızlar güzel bir saç modeli, parlayan bir makyaj ve renkli ojeler istiyorlar. Güzel bir yüzül seçmeyide unutma. Erkekler güzel bir ten rengi ve güzel bir yüz istiyorlar. Daha sonra onlarıda giyindir ve nereye gideceklerini seç. Cafe yemi, kulüp emi veya restorantamı? Dört arkadaşını istediğin kadar büyük veya küçük yapabilirsin. Arka planada balonlar, çiçekler ve lambalar ekleyebilirsin.

Kontroller:

Fareni kullanarak bu giydirme oyununu oyna.

Kapat