NASIL OYNANIR?

Gluey 1

Gluey 1 oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Gluey 1 oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Gluey 1Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Gluey 1

Açıklama:

Bu oyundaki boya parçaları kendi renginde olan parçasını bulup yanına yapışmakdan başka birşey istemiyorlar. Bundan sonra onları yok edebilirsin. Boya parçasına tıkladığında bu yok olur, böylece parçalar ya yanına, ya altına yada üstünde olarak parçaya yakınlaşır, veya tam yanına yaklaşır. Bir boya parçasının içerisinde küçük parçalar hapis edilmiş olabilir. Öyleyse eğer etrafındaki bir boya parçasına tıklayarak küçük parçayı kurtarabilirsin. Oyundaki amacımız boya parçaları ile dolu olan bu kutuyu boşaltmak. Bir seçim yapmadan önce iyice düşün, diğer seviyeye geçmek içim minimüm bir skor elde etmen gerekiyor. Tüm seviyeleri kazandığında 'zen' bölümünü oynamaya hak kazanırsın. Bu bölümde ne sürprizlerin seni beklediğini merak ediyormusun?

Kontroller:

Boya parçasını yok etmek için tıkla.

Kapat