NASIL OYNANIR?

Hans Sosisleri

Hans Sosisleri oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Hans Sosisleri oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Hans SosisleriLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Hans Sosisleri

Açıklama:

Diğer seviyeye geçmek için tüm değerli taşları topla. Yön tuşları ile vücudunu uzaltarak değerli taşlara ulaşabilirsin. Eğer ellerinle başka bir duvara değerek tuşları bırakırsan, vücudunun diğer tarafı hızlıca sana doğru gelir. Tabikide gereken engeller var, örneğin yer değiştiren elektrik kabloları veya sana elektrik çarptıran toplar, bunların hepsini ıskalamaya çalış. Fakat unutmaki mavi taşları tutarak ona doğru gidemessin.

Kontroller:

Yön tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanarak vücudunu uzat.

Kapat