NASIL OYNANIR?

Harika bir Parti

Harika bir Parti oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Harika bir Parti oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Harika bir PartiLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Harika bir Parti

Açıklama:

Buguün güzel bir eğlence zamanı, çünkü Tessa kutluyacak birşeyleri var! Bahçeyi ve evi süslemesiyle ona yardımcı olurmusun? Balonlar arasından, diki işikları, kurdeleler ve parti şapkaları arasından seçebilirsin. Ev eşyaları için mobilyalar ara. Tabikide yiyecek ve içiceklerde olması lağzım! Hepsi mevcut, istediğini seç. Güzel bir parti hazırla!

Kontroller:

Bu oyunu oynamak için fareni kullan.

Kapat