NASIL OYNANIR?

Hawaii ide evlenmek

Hawaii ide evlenmek oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Hawaii ide evlenmek oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Hawaii ide evlenmekLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Hawaii ide evlenmek

Açıklama:

Gökyüzü masmavi. Plajdaki kum yumuşacık. Bu Hawaii adasının plajı. Bugün burada bir düğün var! Tam tropikal bir yer. Istediğin gibi bu düğünü organize et. Kuşlar ve gökyüzünde kelebekler. Yol boyunca çiçek ve balonlar. Masalar ve sandalyeler, pastalar ve içecekler, misafirler ve müzisyenler ve tabii ki gelin damat ve servisi yapacak olanları unutma! Unutulmuyacak bir gün organize et. Bu oyunu Facebook'taki arkadaşlarına gönder, oyunu seveceklerinden eminim.

Kontroller:

Bu dekorasyon oyununu oynamak için fareni kullan.

Kapat