NASIL OYNANIR?

Hayvan Bakıcısı 2

Hayvan Bakıcısı 2 oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Hayvan Bakıcısı 2 oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Hayvan Bakıcısı 2



Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Hayvan Bakıcısı 2

Açıklama:

Köpeklere bakmakdan daha zevkli şey ne olabilirki? Bu süper oyunda köpek otelinde çalışan bir hayvan bakıcısısın! Köpeklere iyi baktığın takdirde seni çok severler. Bunu onlarla oynayarak, zamanında yemek ve içecek vererek ve dışarı çıkarmak ile elde edebilirsin. Eğer herşeyi doğru yaparsan hem seviyeyi geçersin hemde bonus kazanırsın! Eğer herşey çok çabuk giderse oyunu tekrar en baştan oynayabilirsin, böylece skorunu yükseltebilirsin. Bu köpek oteline her seviyede yeni bir köpek katılır. Bu köpekler ile sana yardımcı olabilecek bakıcılarda oyuna katılır!

Kontroller:

Bu hayvan-bakım oyununu fareni kullanarak oyna.

Kapat