NASIL OYNANIR?

Hayvanat Bahçesi düzenleme

Hayvanat Bahçesi düzenleme oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Hayvanat Bahçesi düzenleme oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Hayvanat Bahçesi düzenlemeLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Hayvanat Bahçesi düzenleme

Açıklama:

Bugün hayvanat bahçesinde etrafa bir gz atalım. Tüm köpekleride getiriyoruz. Orada güzel bir şekilde bir birleriyle oynayarak koklaşsınlar. Balıkları ve su çiçeklerini hangi bölümde istediğini belirle. İnsanların oturabilmeleri için sandalyeler koy. Tabikide masaya harika içecekler ve nefis yiyecekler gelecek. Fakat dikkat etki köpekler gizli gizli yemekleri yemesinler. Otur ve pandaları, suaygırlarını, geyikleri, ayıları ve çok farklı kuşları izle. Hav, hav, köpeklerde hallerinden memnun.

Kontroller:

Bu hayvan dekorasyon oyununu faren ile oyna.

Kapat