NASIL OYNANIR?

Hobo cennette

Hobo cennette oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Hobo cennette oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Hobo cennetteLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Hobo cennette

Açıklama:

Yine kokan kahraman Hobo ile komik bir oyun! Cehennemdeki macerasından sonra Hobo cennete göz atmaya karar verir! Petrus cennet kapısındadır ve Hobo'yu engellemeye çalışır: öyle pis sokakta yaşayan birisini orada kesinlikle istemezler. Sen Hobo'ya cennet kapısından geçmesine ve diğer, kötü melekleri yenmesine yardımcı olurmusun? Bu oyunu üç çeşit zorluk derecelerde oynayabilirsin: basit, normal ve zor.

Kontroller:

Vurmak için A'yı ve tepiklemek için S'yi kullan. Hareket etmek için ok tuşlarını kullan; buna iki kez basarsan, Hobo koşar. Hobo'nun ünlü, pis dövüş tekniklerinin listesini izlemek için P tuşuna bas.

Kapat