NASIL OYNANIR?

Justin Bieber Giydirme

Justin Bieber Giydirme oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Justin Bieber Giydirme oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Justin Bieber GiydirmeLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Justin Bieber Giydirme

Açıklama:

Justin Bieber 2007 senesinde Stevie Wonder ve Usherin şarkılarını söyledi. Filmlerini YouTube'a koydu. Gerisi tarih oldu: bugün Justin Bieber milyonlarca hayranları ile dünyanın en meşhur popyıldızlarından biri. Dünya turundayken tüm fanları için sahneye çıkacak. Bu oyunda Justin Bieberi hazırlayabilir ve giydirebilirsin. Daha sonra sahneye doğru yol alacağı güzel bir limuzin seç. BU meşhur oğlanı baştan yaratırken bol eğlenceler dileriz.

Kontroller:

Fareni kullanarak bu popstarları oyununu oyna.

Kapat