NASIL OYNANIR?

Kalabalık demiryolu bekcisi

Kalabalık demiryolu bekcisi oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Kalabalık demiryolu bekcisi oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Kalabalık demiryolu bekcisiLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Kalabalık demiryolu bekcisi

Açıklama:

Sen çok yoğun olan bir demiryolu bekcisisin. Aşırı çok trenler demiryolunda, ve sen trafik akışını trenlerin kaza yapmamaları için ayarlıyacaksın. Faren ile demiryolunun üzerine gidersen, gelicek olan trenlerin bilgilerini görebilirsin. İşaretlere tıklayaraki kırmızı veya yeşil ışığı ayarlıyabilirsin. Değiştire tıklayarak, trenlerin rayını değiştirebilirsin. Eğer trenleri istasyonda durdurursan ekstra para kazanırsın. Elinden geleni yap ve trenler başka bir trene çarpmadan sağ salim son duraklarına varmalarını sağla.

Kontroller:

Bu oyun faren ile oynanır.

Kapat