NASIL OYNANIR?

Kedi Bakımı

Kedi Bakımı oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Kedi Bakımı oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Kedi BakımıLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Kedi Bakımı

Açıklama:

Eğer kedileri seviyorsan, bu hayvan oyunu tam sana göre! Kedileri elinden geldiği kadar güzelleştir. Oyunun free-model bölümünde kedinin nasıl görüneceğini sen belirle. Hatta peri kanatlı bir kedi bile yapabilirsin! Challenge-bölümünde örnek olarak verilen kedinin aynısını yapman gerekir. Oyunun sonunda yaptığın kedi kreasyonunun resmini çekebilirsin, fotoğraf albümün için güzel olur!

Kontroller:

Bu kedi-bakımı oyunu 'nu faren ile oyna.

Kapat