NASIL OYNANIR?

KOLM

KOLM oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!KOLM oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

KOLMLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

KOLM

Açıklama:

Bu süper eğlenceli oyunda sen bir robotsun, burada sen uykudan uyanıyorsun ve bi bakıyorsunki seni parçalamışlar. Bu karanlık çok odalı labirentde parçalarını bulman gerekiyor. Nekadar çok parçasını bulursa (tabiki ilk önce gözlerini ve ayaklarını bulması lağzım yoksa yolu bulamaz ve göremez) labirentde hareket etmek okadar kolaylaşır. Daha fazla tehlikelerde sana doğru geliyor, yoksa bunlar zaten varmıydıda senmi onları görmüyordun? Bu robota yardımcı olarak tüm parçalarını bulmasını sağla.

Kontroller:

Yön tuşlarını kullanarak robotun yerini değiştir.

Kapat