NASIL OYNANIR?

Köpek Salonu

Köpek Salonu oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Köpek Salonu oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Köpek SalonuLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Köpek Salonu

Açıklama:

Bu köpeği elinden geldiği kadar güzel yapmaya calış. Onu yıkayabilir, sacını tarayabilir, kesebilir ve daha bir cok şey daha yapabilirsin. Bu oyunda "free model" oynayabilir veya "challenge" bölümünü secebilirsin. "challenge" bölümünde verilen görev örnekdeki resime göre köpeğini değiştirmekdir. Bu köpegi mutlu yapabileceğine ınanıyorum

Kontroller:

Fareni kullanarak bu hayvan oyununu oyna.

Kapat