NASIL OYNANIR?

Köpek Şövalye

Köpek Şövalye oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Köpek Şövalye oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Köpek ŞövalyeLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Köpek Şövalye

Açıklama:

İnsan açgözlülüğü ve savaş isteği dünyayı as kalsın yok ediyordu, fakat bu sırada dünya insanları bu yeryüzünden yok etmeye karar verdi. Hayvanlar bu darbede hayatta kalmayı başardılar ve yeni bir dengeli huzurlu dünya oluştu. Kötülüğün bu huzurlu birlikteliği bozamadığı için , hayvanlara saldırmaya karar verdi. Bu kötülüğe karşı hayvanlar hazır olmadıkları için dayanamadılar. Sadece bir hayvan bu kötülüğe karşı koydu ve savaştı: bu bir köpek idi, Paladog ismini dinleyen bir şövalye. Ona yardım ederek canavarları yenermisin? 'Sağlık Cubuğuna' dikkat et e kırmızı bölgenin küçük kalmasını sağla. Askerlerin görkemli bir şekilde etrafları sarıldığında, özel güçler kullanabilirler. Bol şanslar!

Kontroller:

Sağ veya sol tuşları kullanarak veya A ve D tuşlarını kullanarak yürü. Askerlerine yemek vermek istediğinde 1-9 tuşlarını kullan. J,K veya L tuşunu kullanarak sihir sözlerinde Manayı kullan. Tüm bunları sol fare tuşu ile de yapabilirsin.

Kapat