NASIL OYNANIR?

Küçük Deniz Kızını bul

Küçük Deniz Kızını bul oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Küçük Deniz Kızını bul oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Küçük Deniz Kızını bulLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Küçük Deniz Kızını bul

Açıklama:

Bu küçük deniz kızı ile masal oyununu oyna. Küçük Deniz kızı Danımarkali yazar Hans Christian Andersen'ın ünlü masalı. Kopenhagen'ın limanında onun heykeli vardır. Her yıl milyonlarca insan onu ziyaret eder. Küçük deniz kızı bir prense aşık olur ve hayatta en çok istediği şey insan olup onun yanında olabilmekti. Bu oyunda hikayenin devamını oku. Bu oyunun her seviyesinde tüm farkları bul. Üç oyun imkanından seçebilirsin: kolay, normal ve zor.

Kontroller:

Bu fark-bul oyununu mouse ile oyna.

Kapat