NASIL OYNANIR?

Küçük prenseslerın renkler dünyası

Küçük prenseslerın renkler dünyası oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Küçük prenseslerın renkler dünyası oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Küçük prenseslerın renkler dünyasıLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Küçük prenseslerın renkler dünyası

Açıklama:

Buraya çok uzak bir ülkede bir prenses yaşıyor. Presnses şatoda yaşıyor ve kelebekler ve güller ile oynuyor. Her gün uzun elbiseler ve bir taç giyiyor. Bu hikayede eksik olan tek şey renkler. Bu nedenle önünde bu dekore oyunu en güzel renkler ile dekore etmen için fırçalar ve boya kalemleri var! 100 güzel tonlar arasından seçim yapabilirsin. Birsey değişitirmek mi istiyorsun, sorun değil. Online silgin renkleri hemen siler. Arkadaşlarına yaptığın sanat eserlerini gönder veya kağıda bastır ve odana as!

Kontroller:

Bu boyama oyununu oynamak için fareni kullan.

Kapat