NASIL OYNANIR?

Küçük rüya evi

Küçük rüya evi oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Küçük rüya evi oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Küçük rüya eviLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Küçük rüya evi

Açıklama:

Periler ormanda ve suda yaşayan küçük yaratıklardır. Biz onların gerçekten var olup olmadığını, ya da sadece masallarda yaşadıklarını bilemiyoruz. Nehir ve şelalenin yakınındaki bu küçük köyde birkaç küçük peri evleri var. Bu evleri perdeler, lambalar ve mobilyalar ile döşeyin. Perilere mutfaktaki veya bahçedeki lezzetli kabak, elma ve cevizlerden verin. Güzel bir peri köyü inşa edebilen gerçek bir tasarımcı olduğunu gösterebilirmisin? En güzel resimini yazdırabilirsin.

Kontroller:

Bu masal oyununu faren ile oyna.

Kapat