NASIL OYNANIR?

Külkedisini ara

Külkedisini ara oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Külkedisini ara oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Külkedisini araLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Külkedisini ara

Açıklama:

Başrolde prensesler olan masalları sende çok seviyor musun? Bu oyun külkedisi ile ilgili. O üvey annesi ve üvey iki kız kardeşi tarafından kötü muamele gören çok tatlı bir kız. Onlar için yıkama ve temizlik yapaması lazım. Babası sık sık seyahatte olduğu için evde neler olup bittiğini görmüyor. Hikayenin nasıl devam ettiğini bu oyunda oku. Oyunun her düzeyinde farkları bul. Üç oyun seçenekler arasından seçim yapabilirsin: kolay, orta ve zor.

Kontroller:

Bu farkları bul oyununu faren ile oyna.

Kapat