NASIL OYNANIR?

Lama ülkesi

Lama ülkesi oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Lama ülkesi oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Lama ülkesiLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Lama ülkesi

Açıklama:

Birgün Lama ülkesine altından bir meteor parçası düşmüş, ve tüm ülkeyi artı çok miktarda lamayı altın kaplamış. Bundan dolayı serbest hareketlerini bir vuruşla kaybetmişler. Sen o az kişilerden üzerin altın kaplanmamış olan kişisin, fakat sende başka bir ülkeye doğru savruldun, 8 dünya öteye! Fakat sen dünyana geri dönmek istiyorsun, ve yola koyuluyorsun. Yolunda ilerlerken altından ayakkabıları topla. Boluncuklarda ipuçları yazar, gözler sana güç verir ve yıldız işareti sana çıkış yolunu gösterir. Bol Şans!

Kontroller:

Sağ ve sol yön tuşlarını kullanrak yürü ve üst yön tuşunu kullanarak zıpla.

Kapat